Golden Visa nedir, avantajları nelerdir

Bilindiği üzere başka bir ülkede oturma ve çalışma hakkı elde etmek uzun ve zorlu bir süreç. Ancak Golden Visa (Altın Vize) uygulaması, bu zorlu süreci kolaylaştırıyor. Bu program, yatırım karşılığında bireylerin, ailesini de kapsayarak Avrupa’da oturum izni almalarını sağlıyor. Son yıllarda Türkiye’de de uygulanmaya başlanan yatırımla vatandaşlık konusu ile ilgili detaylar merak ediliyor. İşin uzmanı Deniz Sevgür Siourounis, Golden Visa’nın şartlarını açıkladı. Peki, Golden Visa nedir, avantajları nelerdir?

‘Altın Vize’ yani Golden Visa avantajları Türkiye’de de uygulanmaya başlanmasıyla en çok araştırılan konular arasına girdi. Bireylere ve ailelerine yatırım karşılığında Avrupa’da oturum izni almalarını sağlayan Altın Vize uygulaması ile ilgili detaylar merak ediliyor. Bu uygulama, vize kuyruğu beklemek istemeyenler ve ‘ret yeme’ korkusu olanlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. İşin uzmanı Deniz Sevgür Siourounis, AB ülkelerine seyahat kolaylığı sağlayan Golden Visa’nın şartlarını açıkladı. Peki, Golden Visa nedir, avantajları nelerdir?

GOLDEN VİSA ŞARTLARI

Deniz Sevgür Siourounis, Golden Visa’nın şartlarını açıkladı. Deniz Sevgür Siourounis, Golden Visa (Altın Vize) avantajları ve şartları hakkında şunları kaydetti:

“Golden Visa, Avrupa’da size ve ailenize sınırsız oturum izni sağlar ve tüm 26 Schengen ülkesini vizesiz ziyaret edebilirsiniz. Çocuklarınız için ülkenin eğitim olanaklarından da faydalanabilirsiniz”

Sabah Gazetesi / 7.2.2024

LETS CONNECT

  • Icon List Item
  • .
  • .
  • Icon List Item